II liga: Trójka przegrywa na terenie lidera

Piłka ręczna 11 grudnia 2017 0 Komentarzy

Ponad 70 bramek obejrzeli kibice w Ciechanowie, którzy przyszli zobaczyć spotkanie II ligi szczypiornistów pomiędzy miejscowym Jurandem a Trójką Ostrołęka. Mimo ambitnej pogoni za rywalem, Trójka nie zdołała odnieść zwycięstwa.

W pierwszej połowie gospodarze mieli dość zdecydowaną przewagę, co zaowocowało ośmiobramkowym prowadzeniem po 30 minutach. Druga połowa była już zdecydowanie lepsza dla zawodników Trójki. Ostrołęczanie podjęli walkę z liderem na jego terenie i po zmianie stron rzucili mu aż 22 bramki. Jurand odpowiedział 19 golami, a to oczywiście wystarczyło do zwycięstwa. Ciechanowscy piłkarze wygrali 39:34, ale Trójka pokazała, że potrafi wysoko postawić poprzeczkę rywalowi z najwyższej półki.

Trójka Ostrołęka zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli II ligi z dorobkiem 12 punktów. Lideruje Jurand Ciechanów - 22 punkty. Najbliższy mecz ostrołęczan odbędzie się w sobotę 16 grudnia o godz. 17.00 w hali przy Blachnickiego. Rywalem będzie Włókniarz Konstantynów Łódzki.