II liga: Trójka wygrała na zakończenie pierwszej rundy

Piłka ręczna 14 grudnia 2014 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka pokonali Włókniarz Konstantynów Łódzki 33:24 w meczu 13. kolejki II ligi gr. 3 piłki ręcznej. Podopiecznych Radosława Żebrowskiego czeka teraz przerwa, którą spędzą na szóstym miejscu w tabeli.

Już do przerwy ostrołęczanie prowadzili 18:9, kontrolując przebieg gry. W drugiej odsłonie meczu obraz gry się nie zmienił i ponownie drużyna gości przeważała, będąc wyraźnie skuteczniejszą. Ostatecznie Trójka zwyciężyła 33:24. Najskuteczniejszym zawodnikiem ostrołęckiego zespołu ponownie był Rafał Niećko, strzelec dziewięciu goli.

Po trzynastu kolejkach Trójka zajmuje szóste miejsce w tabeli, zgromadziła piętnaście punktów. Do lidera - Orlen Wisły II Płock - traci dziewięć "oczek". Więcej informacji na temat rozgrywek II ligi gr. 3 w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym, zachęcamy do odwiedzania.

Wyniki 13. kolejki:
Anilana Łódź - ChKS Łódź 36:33, UMCS Lublin - Uniwersytet Warszawa 22:25, Wisła II Płock - SPR Siedlce 50:14, Włókniarz Konstantynów - Trójka Ostrołęka 24:33, MKS Wieluń - Mazur Sierpc 34:27, AZS AWF Warszawa - Uniwersytet Radom 33:37, Pabiks Pabianice - MOKS Białystok 34:32.