II liga: Trójka zremisowała z ChKS Łódź [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 12 października 2014 Komentarzy

Mecze Trójki Ostrołęka z tygodnia na tydzień przyciągają coraz więcej kibiców. W sobotnie popołudnie w hali ZS nr 5 ostrołęccy szczypiorniści zremisowali z ChKS Łódź 23:23.

Do przerwy piłkarze z Ostrołęki prowadzili 13:10. Wydawało się więc, że nie będą mieli problemu z odniesieniem kolejnego zwycięstwa. Niestety, w drugiej połowie zabrakło skuteczności, którą odzyskali za to przyjezdni. Mecz po emocjonującej końcówce zakończył się remisem 23:23. Zawodnicy Trójki na pewno odczuwają niedosyt, lecz ten sezon i tak obfituje w dobre wyniki. Trener Radosław Żebrowski ma powody do zadowolenia, bo jego ekipa gra naprawdę dobry szczypiorniak.

Najskuteczniejszym graczem Trójki w tym meczu był Artur Choroszewski - 6 goli.

Ostrołęczanie byli aktywnie wspierani przez kibiców, którzy licznie pojawili się w hali. Kolejna okazja do oglądania Trójki w akcji już za tydzień - ostrołęczanie 18 października zagrają u siebie z SPR Siedlce. Początek meczu o godzinie 17.00 w hali ZS 5 przy ul. Berlinga.

Trójka Ostrołęka - ChKS Łódź 23:23 [13:10]