II liga: Udany rewanż Energi Net na Centrum

Siatkówka 04 marca 2018 7 Komentarzy

To już pewne: siatkarze Energi Net Ostrołęka do fazy play-off przystąpią z 2. miejsca po rundzie zasadniczej. W przedostatniej kolejce podopieczni Mateusza Mielnika wygrali 3:2 z Centrum Augustów.

To już pewne: siatkarze Energi Net Ostrołęka do fazy play-off przystąpią z 2. miejsca po rundzie zasadniczej. W przedostatniej kolejce podopieczni Mateusza Mielnika wygrali 3:2 z Centrum Augustów.

Był to udany rewanż za pierwsze spotkanie, które w Augustowie wygrała drużyna Centrum. Wtedy również zakończyło się to tie-breakiem. W Ostrołęce prowadzenie objęli gospodarze, lecz dwa kolejne sety należały do augustowian. Na szczęście biało-czerwoni wrócili do dobrej gry, zdecydowanie wygrali czwartą partię i tie-breaka, zdobywając kolejne dwa punkty.

Sytuacja w tabeli jest już jasna, przynajmniej jeżeli chodzi o miejsca 1-3. Zwycięzcą rundy zasadniczej zostanie BAS Białystok, na drugim miejscu znajdzie się Energa Net Ostrołęka, a na trzecim UKS Centrum Augustów. Ostatnia kolejka rundy zasadniczej odbędzie się 17 marca, Energa Net zagra wtedy u siebie z Czołgiem AZS UW Warszawa.

Energa Net Ostrołęka - Centrum Augustów 3:2 (25:22, 23:25, 23:25, 25:14, 15:11)

Energa Net: Tomczak, Guzewicz, Macyra, Obuchowicz, Szwaradzki, Zalewski, Kowalczyk (libero) oraz Nurczyński (libero), Graczyk, Piasta, Stojke, Wojtkowski, Zdrojewski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:57, 04 marca 2018

alek

Moim zdaniem rewanż słaby. Forma  nie zachwyca przed Pay off-ami . Niedokładne  rozegranie , częste ataki na podwójnym bloku , słaba  skuteczność  na siatce  szkoda że  nie portal nie  prezentuje  statystyk . Bo przecież klub zatrudnia takowego .


...
17:35, 04 marca 2018

?

Nudny schemat, słabe widoki .


...
17:38, 04 marca 2018

Gość

A co spodziewałeś się łatwego meczu pomiędzy 2 i 3 drużyn w tabeli ?


...
17:39, 04 marca 2018

Gość

Za Obuchowicza Piasta do składu poprawić redakcja.


...
21:25, 04 marca 2018

?

Ale mówimy w perspektywie awansu czy dalszego udawania, że chcemy ? ...


...
10:49, 05 marca 2018

GOŚĆ

alek stsystyk nie jest dla ciebie tylko dla trenera,a już widzę tych znawców siatkówki piszących po pokazaniu statystyk mam nadzieję że statystyk to doświadczony i rozważny gość i na pewno żadnych statystyk wam nie pokaże


...
10:54, 05 marca 2018

GOŚĆ

? ty schemat znawca się odezwał a wiesz gdzie gdzie jest wentyl w piłce pewnie nie bo nawet jej w rękach nie trzymałeś idź na asystenta do Heinena jak znasz tyle schematów pajacu



Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.