II liga: Warszawianka pokonała Trójkę Ostrołęka (wideo)

Piłka ręczna 05 lutego 2018 0 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka przegrali z Warszawianką Warszawa 25:29 w meczu 11. kolejki II ligi.

Ostrołęczanie dobrze weszli w niedzielny mecz i rozpoczęli go od prowadzenia 6:3. Z biegiem czasu gospodarze zdołali jednak odrabiać straty, co pokazali doprowadzając do remisu 6:6. Przy stanie 8:8 piłkarze z Warszawy rzucili trzy bramki z rzędu, odskakując bursztynowym szczypiornistom. Ten fragment pierwszej połowy zdecydował o jej końcowym wyniku, na półmetku rywalizacji Warszawianka prowadziła 14:10.

Mimo usilnych starań Trójki, prowadzenie gospodarzy w drugiej połowie utrzymywało się (18:14). Część strat udało się jednak odrobić, a następnie złapać kontakt z przeciwnikiem przy stanie 21:20. Chwilę później mieliśmy już remis, co dawało nadzieję na korzystny wynik. Ostatni rezultat remisowy widzieliśmy przy 23:23 - później skuteczniejsi byli już gracze Warszawianki i ostatecznie to oni zwyciężyli czterema bramkami.

Warszawianka - Trójka Ostrołęka 29:25 (14:10)