II liga. Wyjazdowa porażka Trójki

Piłka ręczna 25 listopada 2018 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała na wyjeździe z Warszawianką 26:31 w spotkaniu 11. kolejki II ligi gr. 3B rozgrywek piłkarzy ręcznych. Była to czwarta przegrana ostrołęckiego zespołu w tym sezonie.

Do stanu 4:4 utrzymywał się wyrównany rezultat, natomiast w tym momencie gospodarze odskoczyli na dwie bramki. Wyrównać udało się dopiero w 22. minucie, gdy po bramce Sławomira Dmowskiego na tablicy wyników pojawiło się 10:10. Końcówkę pierwszej połowy zdecydowanie lepiej rozegrali jednak gospodarze i na przerwę schodzili z prowadzeniem 16:12.

W drugiej połowie drużyna Warszawianki kontrolowała wynik i ani razu nie dała Trójce w wyraźny sposób dojść do głosu, najbliżej było w 44. minucie, gdy Trójka traciła do Warszawianki dwa gole (25:23). Skończyło się wynikiem 31:26 dla ekipy z Warszawy.

KS Warszawianka - Trójka Ostrołęka 31:26 (16:12)

Trójka: Dworak, Deptuła 8, Obidziński 4, Kosiński 7, Zych, Dmowski 6, Niećko, Kowalczyk 1, Kamionowski, Sumiński, Gawkowski, Wojdyna.