II liga. Zadecydowało 12 minut, Trójka uległa Szczypiorniakowi (tabela)

Piłka ręczna 18 listopada 2018 5 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała na wyjeździe ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka w meczu 10. kolejki II ligi piłkarzy ręcznych. Na 12 minut przed końcem meczu był remis, ale to gospodarze lepiej zagrali w końcówce.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana. Po kwadransie prowadziła Trójka, lecz Szczypiorniak zdołał wypracować sobie minimalną przewagę i pierwszą połowę zakończył z prowadzeniem 16:15.

Jeszcze 7 minut po wznowieniu gry Trójka prowadziła 19:18, lecz później do sgłosu doszli gospodarze. Uyskali oni trzybramkową przewagę 22:19 (41. minuta), choć później ambitnie walczący szczypiorniści Trójki doprowadzili do remisu 24:24 w 47. minucie. Minutę później było 25:25, ale od tego momentu zdecydowaną przewagę miał już Szczypiorniak, rzucając jedenaście bramek przy tylko trzech Trójki.

Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - Trójka Ostrołęka 36:28 (16:15)

Trójka: Trójka: Dworak, Lesiński 1, Kosiński 3, Obidziński 6, Deptuła 7, Kraszewski 1, Sumiński 1, Wojdyna 2, Prekiel, Dmowski 5, Niećko 2, Gawkowski.

07:43, 19 listopada 2018

Czy Trojka ma szkolenie mlodziezy? Pytam serio bo widze w skladach co jakis czas Kolanowskiego, Gawkowskiego, Kamionowskiego. Oni byli dobrzy ale teraz razem to mają ze 150 lat. Nie ma nikogo młodszego?

Pozdrawiam

...
08:28, 19 listopada 2018

jan

Jeszcze można dyrektora na bramce postawić. To i 200 pęknie.

...
09:41, 19 listopada 2018

do gość

tak Trójka ma szkolenie dzieci jak i młodzieży. skoro tak to Cię boli to może sam zasilisz ich swoją osobą?

...
18:28, 19 listopada 2018

kibic

mam nadzieję, że Trójka dostanie więcej kasy z miasta niż do tej pory i młodzi będą mieli za co grać w ligach młodzieżowych, ogrywać się i będą występować w pierwszej drużynie

...
08:44, 20 listopada 2018

NK

Do roku 2015 Trójka szkoliła młodzież od wieku gimnazjalnego, z każdego rocznika do drużyny seniorów trafiało maksymalnie 3 - 4 chłopców w wieku 17 lat, natomiast ogromna większość z nich po ukończeniu szkoły średniej idzie na studia i często już nie wraca do Ostrołęki. Mimo to nasza kadra seniorów obecnie liczy ponad 20 zawodników ale zdarza się tak, że pojawiają się kontuzje, są też obowiązku zawodowe czy też inne bardzo ważne spawy osobiste, które wyłączają chłopaków z udziału w zawodach (proszę pamiętać, że klub jest typowo amatorski i nikt z grających nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia za grę). Wtedy wspomniani Kolanowski czy Gawkowski pojawiają się w składzie aby pomóc drużynie. Od trzech lat szkoleniem objęte są dzieci w SP nr 10 w formie OSPR (stąd też m.in. zmiana trenera) - zaczynamy szkolenie w klasie 4. Pierwszy rocznik jest obecnie w klasie 6 i już uczestniczą w rozgrywkach ligowych. Zachęcam do przyglądania się tym dzieciakom, gdyż pod okiem świetnych trenerów czynią ogromne postępy. Oczywiście w dalszym ciągu są w szkoleniu zespoły młodzika i juniora młodszego. Dzięki nim za kilka lat kadra seniorska będzie jeszcze szersza i zdecydowanie mocniejsza. I na pewno dinozaur niżej podpisany nie pojawi się w składzie ;-)