II liga: Zwycięskie Jantarki na początek sezonu

Piłka nożna 05 września 2017 3 Komentarze

Piłkarki Jantaru Ostrołęka udanie rozpoczęły rywalizację w II lidze w sezonie 2017/18. W spotkaniu rozgrywanym w Gołdapi podopieczne Pawła Zyśka pokonały beniaminka Akademię 2012 Suwałki 2:1.

O tym, że beniaminek tanio skóry nie sprzeda, przekonać się można było w 25. minucie, kiedy to Katarzynę Kulesik zaskoczyła Izabela Łada. Jeszcze przed przerwą ostrołęczanki doprowadziły do wyrównania, a kilka minut przed końcem spotkania przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Za zagranie ręką w polu karnym sędzia podyktował rzut karny dla Jantaru, a jego skuteczną egzekutorką okazała się Oliwia Piersa. Dla Jantarek oznaczało to ważne trzy punkty.

W drugiej kolejce Jantar zmierzy się u siebie z Piastovią Piastów. Mecz rozegrany zostanie 10 września o godz. 16.30 na stadionie przy ul. Witosa.