III liga: Jantar kolekcjonuje zwycięstwa. Ostrołęczanki w świetnej formie!

Piłka nożna 14 października 2013 Komentarzy

Jantar Ostrołęka pokonał Victorię Węgorzewo 4:0 w wyjazdowym meczu piłkarskiej III ligi kobiet. Podopieczne Rafała Koska świetnie zaczęły to spotkanie i dzięki temu kolejne minuty upływały pod znakiem dużego spokoju. Ostrołęczanki z kompletem zwycięstw są liderem tabeli!

Mecz z Victorią rozpoczął się świetnie dla Jantaru. Już w drugiej minucie do siatki rywalek trafiła Klaudia Płoska i było 1:0 dla ekipy lidera. Dziesięć minut później Jantar prowadził już dwiema bramkami, szczęśliwa strzelczynią była Adrianna Michalak. Do przerwy rezultat już nie uległ zmianie a w drugiej połowie ostrołęckie piłkarki mogły grać dużo spokojniej.

Nie przeszkodziło im to jednak w strzeleniu dwóch kolejnych goli. W 47. minucie po raz kolejny bramkarkę rywali zaskoczyła Klaudia Płoska - był to dla niej już szósty gol w trzecim meczu tego sezonu. Wynik ustaliła w 61. minucie Aleksandra Chodorek.  Jantar wygrał 4:0 i umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli.

Kolejne spotkanie Jantarki rozegrają w najbliższą sobotę, 19 października, o godzinie 15.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Rywalem ostrołęczanek na boisku głównym będzie Olimpia Olsztynek. Wstęp wolny.

Victoria Węgorzewo - Jantar Ostrołęka 0:4 (0:2)
2' 47' Płoska, 12' Michalak, 61' Chodorek

Jantar: Sandra Radek - Beata Majewska, Natalia Zając (70` Anna Wierzbowska), Wiktoria Piersa (64` Milena Modzelewska), Marta Niźnik, Aleksandra Chodorek, Aleksandra Galarska, Joanna Tomczak, Klaudia Płoska, Laura Świerszcz, Adrianna Michalak (41` Milena Wąsiewicz).