III liga: Jantarki wyraźnie lepsze od Stomilu II Olsztyn!

Piłka nożna 27 października 2013 Komentarzy

Jantar Ostrołęka pokonał Stomil II Olsztyn 5:1 w wyjazdowym meczu o mistrzostwo III ligi warmińsko-mazurskiej kobiet. Podopieczne Rafała Koska wygraną zapewniły sobie dzięki kapitalnej grze w drugiej połowie meczu.

Do przerwy gra ostrołęczanek nie wyglądała tak jakby sobie tego życzyły. Zawodniczki z Ostrołęki nie zdołały strzelić bramki, natomiast gospodynie trafiły do siatki i prowadziły 1:0. Druga część meczu była jednak absolutnym popisem Jantarek, które wręcz rozbiły rywalki.

Po dwóch bramkach Klaudii Płoskiej, dwóch Joanny Tomczak i jednej Aleksandry Galarskiej zawodniczki Jantaru wygrały to spotkanie 5:1, umacniając się tym samym na pozycji lidera swojej grupy III ligi. Rozgrywki rundy jesiennej zostały zakończone, prowadzi Jantar z dorobkiem 13 punktów a dwa kolejne zespoły - Atomówki Korsze i Olimpia Olsztynek - tracą do ostrołęckich piłkarek trzy punkty.

Stomil II Olsztyn - Jantar Ostrołęka 1:5 (1:0)
bramki dla Jantaru: Aleksandra Galarska, Joanna Tomczak 2, Klaudia Płoska 2