III liga: Jantarki z pucharem i kolejnym zwycięstwem (wyniki, tabela)

Piłka nożna 13 września 2021 1 Komentarz

Piłkarki Jantaru Ostrołęka pozostają niepokonane w rozgrywkach III ligi. Przed niedzielnym meczem z MUKS Tomaszów Mazowiecki podopieczne trenera Rafała Koska otrzymały puchar za zwycięstwo w IV lidze w poprzednim sezonie.

Dekoracji za wygraną w IV lidze przed pierwszym gwizdkiem sędziego niedzielnego spotkania dokonał Tomasz Mrozek, członek zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i przewodniczący komisji zajmującej się piłką nożną pań w naszym województwie.

zdjecie

zdjecie

Później przyszedł czas na emocje piłkarskie. W 6. minucie meczu Kinga Rosłon wyprowadziła Jantarki na prowadzenie w meczu z MUKS Tomaszów Mazowiecki. Kolejne gole padły w drugiej połowie - w 56. minucie i 77. minucie bramki zdobyła Kinga Lebuda. Skończyło się wygraną 3:0.

Jantarki po trzech kolejkach mają na swoim koncie komplet punktów. Oby tak dalej!