III liga: Kapitalne zwycięstwo Nike nad Liderem Radom [ZDJĘCIA]

Siatkówka 20 lutego 2016 10 Komentarzy

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka pokonują kolejne rywalki w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. Zawodniczki prowadzone przez trenera Dariusza Werpachowskiego w niewiele ponad godzinę rozgromiły wysoko notowaną ekipę Lidera Radom, stając się tym samym murowanym kandydatem do walki o awans.

Lider Radom to zespół, zajmujący piąte miejsce w III lidze, więc na pewno nie można zaliczyć tej ekipy do słabych. Mecz zapowiadał się niezwykle interesująco, ale wypadł tak jak większość spotkań Nike w tym sezonie - rywalki były bez szans. W pierwszej partii ostrołęczanki wygrały różnicą dziewięciu oczek. Następny set zaczął się podobnie, lecz rywalki w końcówce ze stanu 24:19 doprowadziły do 24:23. Na szczęście ostatnia piłka padła łupem gospodyń, przez moment było gorąco, ale wszystko wróciło do normy.

W ostatnim secie Nike rozbiło Lidera 25:10, potwierdzając tylko swoją kapitalną formę. Ostrołęczanki od wielu meczów są nie do zatrzymania, w trzynastu meczach odniosły dwanaście zwycięstw - są liderem ligi, więc także jednym z kandydatów na promocję do II ligi.

Nike Ostrołęka - Lider Radom 3:0 (25:16, 25:23, 25:10)