III liga: Nike bez zwycięstwa w meczu z liderem [ZDJĘCIA, WIDEO]

Siatkówka 18 stycznia 2014 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka przegrały z Mazovią Warszawa 0:3 w kolejnym meczu III ligi mazowieckiej. Podopieczne Tomasza Pakieły w każdym z setów wychodziły na prowadzenie, lecz nie potrafiły utrzymać przewagi i uległy liderowi rozgrywek.

Szczególnie bolesna była porażka w pierwszym secie, w którym ostrołęczanki prowadziły już nawet 20:11. Znakomita gra rywalek sprawiła jednak, że to one cieszyły się z wygranej w secie, do 23. Kolejne partie były zacięte, lecz w końcówkach lepsze okazywały się zawodniczki Mazovii. Ostatecznie lider z Warszawy wygrał 3:0 po meczu, który mógł się podobać kibicom.

Drużyna Mazovii Warszawa nie przegrała jeszcze meczu w tegorocznych rozgrywkach III ligi i jest zdecydowanym liderem tabeli. Nike znajduje się na trzecim miejscu.

Nike Ostrołęka - Mazovia Warszawa 0:3 (23:25, 26:28, 23:25)

NIKE: Rapucha, Pilarek, Iwaniuk, Kowalczyk, Mierzejewska-Gębska, Niedbajło, Sobotka (libero) oraz Kowalska, Stepnowska, Niedźwiecka.