III liga: Nike kończy sezon na trzecim miejscu

Siatkówka 23 marca 2014 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka przegrały z UKS Krótka Mysiadło 0:3 w meczu 22. kolejki III ligi mazowieckiej. Podopieczne Tomasza Pakieły toczyły ambitną walkę z wiceliderem, lecz nie zdołały wygrać nawet seta.

Zawodniczki Krótkiej Mysiadło były faworytkami tego meczu, lecz kibice spodziewali się wielu emocji, gdyż obie drużyny były sąsiadami w tabeli. Mecz na szczycie III ligi z trybun obserwowało wielu fanów, w tym prezydent miasta Janusz Kotowski.

Pierwszą partię wyraźnie wygrały przyjezdne. W drugim i trzecim secie walka była już dużo bardziej wyrównana, lecz niestety ostrołęczankom nie udało się wygrać żadnej z odsłon. Krótka zwyciężyła 3:0 i zapewniła sobie awans do dalszych gier w walce o awans do drugiej ligi. Warto dodać, że jedną z zawodniczek drużyny przyjezdnej jest Michalina Tokarska, była zawodniczka i trener młodzieży w klubie OTPS Nike.

Siatkarki Nike zakończyły sezon na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 51 punktów.

Nike Ostrołęka - Krótka Mysiadło 0:3 (19:25, 23:25, 22:25)