III liga. Nike Ostrołęka o awans zagra w Jarosławiu

Siatkówka 01 maja 2018 4 Komentarze

Siatkarki Nike Ostrołęka mogą już przygotowywać się do turnieju finałowego III ligi. Ostrołęczanki o awans do II ligi powalczą w Jarosławiu. Poznaliśmy już rywalki, z którymi zmierzą się nasze siatkarki.

W miniony weekend w Olsztynie ostrołęczanki wywalczyły awans do finału. W turnieju półfinałowym zawodniczki Nike pokonały Danex Siemiatycze 3:0, uległy Chemikowi Olsztyn 1:3, a w decydującym meczu po niesamowitym tie-breaku wygrały z AZS LSW Warszawa 3:2. Relacje z tego turnieju znajdziesz w naszym serwisie - tutaj i tu.

W dniach 18-20 maja zespół OTPS Nike Ostrołęka powalczy o awans do II ligi podczas turnieju finałowego III ligi w Jarosławiu. Gospodarzem zawodów będzie San Pajda II Jarosław, a oprócz miejscowych siatkarek oraz Nike, w turnieju zagrają również MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych i Gedania Gdańsk. Do II ligi awansuje tylko zwycięzca turnieju finałowego.