III liga: Pechowa porażka SPS Volley w Grodzisku Mazowieckim

Siatkówka 28 lutego 2016 Komentarzy

SPS Volley Ostrołęka przegrał ze Spartą Grodzisk Mazowiecki 2:3 w wyjazdowym spotkaniu III ligi mazowieckiej siatkarzy. Podopieczni Karola Zubrzyckiego stoczyli wyrównany bój z rywalem i byli blisko odniesienia zwycięstwa. Do Ostrołęki wrócili jednak z jednym punktem.

Pierwsza partia sobotniego spotkania należała do gospodarzy, byli oni zdecydowanie lepsi i wygrali 25:16. Obraz gry zmienił się w kolejnych dwóch setach - to ostrołęccy siatkarze byli górą, prezentując się lepiej od rywala w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Niestety, nie udało się postawić kropki nad "i" w czwartym secie - gospodarze wygrali i o rozstrzygnięciu zadecydował tie-break. W nim minimalnie lepsi byli Spartanie, zapisując na swoim koncie dwa punkty. Volley musiał zadowolić się jednym "oczkiem", ale i tak jest to przyzwoity wynik przywieziony z trudnego terenu.

Kolejne spotkanie SPS Volley rozegra już 5 marca. W hali im. Arkadiusza Gołasia ostrołęczanie podejmą UKS Powsinek Wilanów, początek meczu o godzinie 19.00.

Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS Volley Ostrołęka 3:2 (25:16, 15:25, 20:25, 25:19, 15:13)