III liga: Siatkarki Nike lepsze od MOS Wola (zdjęcia)

Siatkówka 30 października 2017 0 Komentarzy

Drugie zwycięstwo w III lidze mazowieckiej seniorek odniosły siatkarki OTPS Nike Ostrołęka. Tym razem w hali ZSZ 1 udało się pokonać ekipę MOS Wola Warszawa.

Obie drużyny składały się głównie z młodych zawodniczek, bo trzecioligowy zespół MOS tworzą głównie juniorki, a w ekipie Nike praktycznie cała drużyna stworzona jest z zawodniczek, które nie weszły jeszcze w wiek seniorski.

Od samego początku meczu inicjatywę miał ostrołęcki zespół. Drużyna gości goniła jeszcze wynik, ale nie zdołała wyrównać i siatkarki Nike wygrały 25:22. W drugiej odsłonie przyjezdne do połowy seta prowadziły, nawet 16:11, ale od tego momentu popisowa gra Nike doprowadziła do wysokiego zwycięstwa. W trzecim secie gospodynie prowadziły już 7:1, ale... przegrały seta 21:25 co pokazuje, że siatkówka to absolutnie nieprzewidywalny sport.

Na szczęście w czwartym secie ostrołęczanki opanowały boiskowe wydarzenia, wygrały 25:20 i zgarnęły kolejny komplet punktów. Za tydzień 4 listopada Nike zmierzy się u siebie z Volleyem Płock - mecz w ZSZ 1 o godz. 16.30.

Nike Ostrołęka - MOS Wola Warszawa 3:1 (25:22, 25:17, 21:25, 25:20)