III liga: Volley nie sprostał liderowi w Kozienicach

Siatkówka 21 lutego 2016 Komentarzy

SPS Volley Ostrołęka przegrał z KKS Kozienice 0:3 w spotkaniu III ligi mazowieckiej siatkarzy. Podopieczni Karola Zubrzyckiego przerwali tym samym swoją dobrą passę zwycięstw. Ostrołęczanie po czternastu spotkaniach znajdują się na ósmym miejscu w tabeli.

Przed siatkarzami Volleya było niezwykle trudne zadanie, ponieważ zespół gospodarzy to aktualny lider i główny kandydat na awans do II ligi. W pierwszym secie przewaga KKS-u była niepodważalna, rywale wygrali seta różnią dziesięciu punktów. Druga odsłona to już bardziej wyrównana walka, ale i tak ostatecznie pewną wygraną zanotowali gospodarze. Formalności dopełnione zostały w partii trzeciej. Lider był za silny dla ostrołęczan i odniósł pewne zwycięstwo.

SPS Volley po czternastu meczach ma bilans sześciu zwycięstw i ośmiu porażek. Piętnaście zdobytych punktów klasyfikuje naszych siatkarzy na ósmym miejscu w tabeli.

KKS Kozienice - SPS Volley Ostrołęka 3:0 (25:15, 25:21, 25:18)