III liga: Volley Ostrołęka utrzymuje ósmą pozycję

Siatkówka 14 marca 2017 0 Komentarzy

Siatkarzom Volleya Ostrołęka nie udało zdobyć się kolejnych punktów ligowych w sobotnim meczu z Olimpem Skaryszew. Ósme miejsce w tabeli zostało utrzymane, lecz w kolejnych spotkaniach trzeba zacząć punktować, by nie spaść niżej.

Pierwszy i drugi set sobotniego spotkania Volleya z Olimpem Skaryszew rozstrzygnięte zostały dopiero w końcówce. Ostrołęczanie przegrali pierwszą partię, ale w drugiej byli już górą. Dawało to nadzieję na kolejne ligowe punkty, ale niestety nie udało się - trzeci i czwarty set wygrywa Olimp, tym samym zwyciężając 3:1. W dotychczasowych osiemnastu ligowych spotkaniach ostrołęccy siatkarze odnieśli siedem zwycięstw i ponieśli jedenaście porażek.

Do końca rozgrywek pozostały cztery spotkania. Najbliższe już w sobotę 18 marca o godz. 18.00 w hali przy ul. Partyzantów. Rywalem ostrołęczan będzie GOSiR Mrozy.

SPS Volley Ostrołęka – UKS Olimp Skaryszew 1:3 (23:25, 25:23, 19:25, 20:25)