IV liga: Ambitna walka Narwi, lecz kryzys trwa

Piłka nożna 01 maja 2015 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka nie zdołali przerwać złej passy w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Ósma porażka z rzędu stała się faktem w Raciążu, gdzie miejscowi Błękitni wygrali 3:1. Wyżej notowany zespół nie miał jednak łatwego zadania, gdyż Narwianie powalczyli ambitnie mimo osłabień.

Pierwsza połowa spotkania nie była zupełnie jednostronna i zakończyła się remisem. Błękitni strzelili co prawda bramkę, lecz odpowiedzią na nią było trafienie Piotra Strzeżysza, który wykorzystał rzut karny. Dla kapitana Narwi była to już siódma bramka w obecnych rozgrywkach. Później inicjatywę mieli już jednak Błękitni, co zaowocowało strzeleniem dwóch goli. Błękitni wygrali 3:1, lecz na pewno spodziewali się łatwiejszej przeprawy w meczu przeciwko osłabionej drużynie Narwi.

Ósma porażka z rzędu nie wróży dobrze zespołowi Narwi. Nie wszystko jednak stracone, ponieważ bardzo ważne będzie kolejne starcie podopiecznych Tomasza Słowika. W sobotę 9 maja o godzinie 16.00 Narew zagra u siebie z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie - Olimpią Warszawa.