IV liga: Dwa rzuty karne i sprawiedliwy remis przy Witosa [ZDJĘCIA, VIDEO]

Piłka nożna 01 września 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka zremisowała z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 1:1 w meczu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Słowika mieli przewagę, lecz szczęście było po stronie gości i wywieźli oni z Ostrołęki jeden punkt.

W pierwszej połowie gospodarze zagrali dobrze, dopiero w końcówce uaktywnili się zawodnicy Ostrovii, którzy na trybunach wspierani byli przez grupę kibiców. Świetny mecz w bramce rozgrywał jednak Sebastian Szczechowiak. Bramkarz Korony HiD nie miał jednak nic do powiedzenia, gdy Marek Kaliszewski w 45. minucie wykorzystał rzut karny - gola można obejrzeć na naszym wideo. Do przerwy Ostrovia prowadziła 0:1.

Drugą część gry lepiej rozpoczęli goście, kilka razy świetnymi interwencjami musiał popisywać się Szczechowiak. Z biegiem czasu piłka coraz częściej wędrowała pod pole karne rywali. W 65. minucie w polu karnym sfaulowany został Paweł Kuzia a rzut karny na bramkę zamienił Michał Nosek, dla którego był to już szósty gol w piątym meczu obecnego sezonu!

Korona HiD atakowała i stwarzała sobie sytuacje do strzelenia gola, lecz gości ratował albo słupek albo świetnie dysponowany bramkarz. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1, patrząc na przebieg meczu jest to sprawiedliwy rezultat. Dwustu kibiców, którzy oglądali mecz na stadionie, na pewno nie żałuje przybycia na to spotkanie, gdyż obejrzeć można było naprawdę dobre widowisko.

Korona HiD Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:1 (0:1)
66' Nosek - 45' Kaliszewski

Składy wyjściowe:

KORONA HiD: Szczechowiak - K.Kamionowski, Grochocki, Borkowski, Waś, Majewski, P. Kamionowski, Kuzia, Dzbeński, Nosek, Karczewski.

OSTROVIA: Orłowski - Zaręba, Małkiński, Góral, D. Wilczewski, R. Wilczewski, Grądzki, Kaliszewski, Zacheja, Rakowiecki, Gromek.