IV liga: Fatalny mecz i wysoka porażka Korony HiD

Piłka nożna 26 kwietnia 2014 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka przegrała z Bzurą Chodaków 0:5 w meczu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Słowika i Mariusza Szymczyka stracili aż cztery gole w ostatnich dwudziestu minutach meczu.

Goście od początku przystąpili do zmasowanych ataków. W dwudziestej minucie spotkania przyjezdni wykonywali rzut karny, lecz kapitalną interwencją popisał się bramkarz Korony HiD, Sebastian Szczechowiak. Pięć minut później zawodnicy Bzury prowadzili już 1:0 i taki wynik utrzymał się do przerwy. Na kolejne gole kibice czekali do 71. minuty. Drugi gol dla gości kompletnie podciął skrzydła piłkarzom z Ostrołęki. Kolejne bramki Bzura strzelała w 82., 83. i 90. minucie. Ostrołęcka drużyna została rozbita na własnym terenie aż 0:5.

Forma zawodników Korony HiD pozostawia wiele do życzenia. Sytuacja niebiesko-żółtych jest coraz gorsza i jeżeli nie nadejdzie wyraźna zwyżka formy to może to oznaczać spadek do ligi okręgowej.

Korona HiD Ostrołęka - Bzura Chodaków 0:5 (0:1)