IV liga: Korona HiD bez punktów w meczu z Łomiankami. Zobacz bramkę Michała Noska [ZDJĘCIA, WIDEO]

Piłka nożna 28 września 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka przegrała z KS Łomianki 1:3 w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Słowika nie wykorzystali dobrych szans do strzelenia gola w pierwszej połowie i niestety zemściło się to w drugiej części gry.

Najlepszą szansę na strzelenie gola w pierwszej odsłonie meczu miał Paweł Dzbeński tuż po pierwszym gwizdku sędziego. Przed dogodną szansą stanął jeszcze Paweł Kuzia, lecz piłka nie trafiła do siatki gości i do przerwy wynik był bezbramkowy. Druga połowa była dużo ciekawsza dla czterdziestu kibiców, którzy oglądali mecz z trybun.

Niestety, dominowali w niej goście. W ciągu dwudziestu minut (od 50. do 70. minuty) goście strzelili aż trzy bramki. Dwie z nich strzelił Paweł Madej, w tym jedną piętą po fatalnym błędzie bramkarza gospodarzy, który stracił piłkę w niepotrzebnym dryblingu z piłkarzem gości. Jedno trafienie dołożył Oskar Iwan. Honorowego gola dla Korony strzelił Michał Nosek w 72. minucie. Filigranowy napastnik z Ostrołęki pokazał jak powinno strzelać się rzuty karne, pewnie zdobywając gola z "jedenastki". Nosek miał jeszcze jedną szansę do strzelenia bramki, lecz w dogodnej sytuacji za późno zdecydował się na strzał i obrońca zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

Ostatecznie Korona HiD przegrała z niżej notowanym rywalem 1:3. Za tydzień niebiesko-żółci zagrają na wyjeździe z Wkrą Żuromin.

Korona HiD Ostrołęka - KS Łomianki 1:3 (0:0)