IV liga: Korona HiD minimalnie słabsza od MKS Ciechanów

Piłka nożna 27 października 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka przegrała z MKS Ciechanów 2:3 w meczu piętnastej kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Słowika szasne na zwycięstwo stracili w ostatnich minutach meczu.

Pierwsza bramka dla gości padła w 23. minucie meczu. Sześć minut później do wyrównania doprowadził Paweł Dzbeński, który w ostatnich meczach Korony imponował skutecznością. Do przerwy utrzymał się rezultat remisowy a na kolejne gole kibice czekali aż do ostatnich dziesięciu minut meczu.

W 82. minucie spotkania padła samobójcza bramka a pechowym strzelcem był Marcin Manowski i MKS prowadził 1:2. Dwa gole przewagi ciechanowskich piłkarzy stały się faktem w 84. minucie, kiedy to jeden z zawodników Ciechanowa był faulowany w polu karnym i goście wykorzystali rzut karny. Szansę na korzystniejszy rezultat przywrócił jeszcze Michał Nosek, który w 89. minucie również strzelił z "jedenastki". Niestety, na więcej zabrakło już czasu.

Korona HiD Ostrołęka nie zdobyła punktów w niedzielne popołudnie, choć była na to spora szansa. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że kolejne wyniki niebiesko-żółtych wyglądać będą dużo lepiej.

Korona HiD Ostrołęka - MKS Ciechanów 2:3 (1:1)
bramki dla Korony: Paweł Dzbeński, Michał Nosek