IV liga. KS CK Troszyn inkasuje trzy punkty

Piłka nożna 15 sierpnia 2020 1 Komentarz

KS CK Troszyn pokonał MKS Przasnysz 1:0 w meczu 3. kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie ciechanowsko-ostrołęcko-płockiej. Jedyną bramkę strzelił Kamil Majkowski.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł w 47. minucie, kiedy to Kamil Majkowski pokonał Andrzeja Łyzińskiego z rzutu karnego. Pięć minut później "jedenastkę" wykonywali goście, lecz Kamil Rutkowski strzelił w poprzeczkę. W 60. minucie Damian Grędziński z MKS Przasnysz obejrzał czerwoną kartkę za brutalny faul. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i zespół z powiatu ostrołęckiego zapisał na swoim koncie trzy punkty.

Było to drugie zwycięstwo Troszyna w tym sezonie. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w trzech meczach zdobyli sześć punktów.