IV liga: Mławianka bezlitosna dla Narwi

Piłka nożna 03 czerwca 2015 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Mławianką Mława 0:5 w meczu 32. kolejki IV ligi mazowieckiej (gr. północ). Podopieczni Tomasza Słowika nie ustrzegli się indywidualnych błędów, które ostatecznie zdecydowały o końcowym wyniku.

Gospodarze objęli prowadzenie już w drugiej minucie meczu. Wynik 1:0 utrzymał się przez pozostałe 43 minuty pierwszej części gry. Po zmianie stron Narwianie liczyli na odrobienie strat, lecz wszystko zaprzepaściła ilość popełnianych błędów. Piłkarze Mławianki bezlitośnie je wykorzystywali, strzelając gole w 62., 68., 72. oraz 75. minucie. Spotkanie zakończyło się pięciobramkowym zwycięstwem gospodarzy.

Niekorzystny wynik nie wpłynął na sytuację Narwi w tabeli IV ligi mazowieckiej, ostrołęczanie po zwycięstwie nad Nadnarwianką Pułtusk zapewnili sobie utrzymanie w rozgrywkach.

W niedzielę 7 czerwca Narew Ostrołęka rozegra ostatni mecz przed własną publicznością w sezonie 2014/15. Początek spotkania Narew - Mazovia Mińsk Mazowiecki o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Witosa. Wstęp wolny.

Mławianka Mława – Narew Ostrołęka 5:0 (1:0)

Narew: Rymek – Gawrych, Kopeć, Cychol, Skorupka – Mleczek, Gałązka (70. Pełtak), Wargulewski (85. Knap), Chromik (70. Pędzich)- Strzeżysz – Kubat (75. Kruk).