IV liga: Mławianka przerwała dobrą passę Narwi

Piłka nożna 27 kwietnia 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Mławianką Mława 1:3 w wyjazdowym meczu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej. Zespół z Mławy przerwał tym samym świetną passę Narwi - pięciu zwycięstw z rzędu. Gola dla niebiesko-czerwonych strzelił Jakub Zalewski.

Pierwsza połowa spotkania z Mławianką była wyrównana, lecz minimalną przewagę na przerwie mieli gospodarze, którzy zdobyli bramkę i prowadzili 1:0. Druga połowa przyniosła kibicom więcej goli - zespoły poszły na otwartą wymianę ciosów, w której jednak skuteczniejsi byli gospodarze.

Mławianka wygrała to spotkanie 3:1, Narew musiała zadowolić się jedynie golem Jakuba Zalewskiego z 65. minuty. Zawodnicy z Ostrołęki kończyli mecz w dziesięciu, gdyż czerwoną kartkę w końcówce meczu otrzymał Piotr Dawidzki. Passa zwycięstw podopiecznych Dariusza Narolewskiego zakończyła się więc na pięciu wygranych.

Kolejny mecz Narwi już w sobotę, 3 maja o godzinie 14.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie Mazur Gostynin. Wstęp wolny.

Mławianka Mława - Narew Ostrołęka 3:1 (1:0)
bramka dla Narwi: J. Zalewski