IV liga: Myśliński broni karnego, Narew wygrywa w Pułtusku

Piłka nożna 19 października 2014 0 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Nadnarwiankę Pułtusk 1:0 w meczu czternastej kolejce IV ligi mazowieckiej. Zwycięską bramkę dla podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego strzelił Marcin Gałązka. Narwianie zajmują siódme miejsce w tabeli czwartoligowej.

Pierwsza połowa meczu Nadnarwianka – Narew nie dostarczyła zbyt wielu emocji. Dwie groźne akcje przeprowadziła Narew, jedną szansę na gola miała ekipa Nadnarwianki. Druga odsłona meczu była już dużo ciekawsza, a emocje nadeszły już krótko po wznowieniu gry.

W 53. Minucie sędzia Artur Mital podyktował rzut karny dla Nadnarwianki. Strzał Jakuba Zalewskiego obronił jednak Krzysztof Myśliński. Na dwanaście minut przed końcem meczu Narew wyszła na prowadzenie – gola strzałem z ostrego kąta zdobył Gałązka. W ostatniej minucie meczu czerwoną kartką ukarany został piłkarz gospodarzy Artur Kembłowski.

Narew po czternastu kolejkach zajmuje siódme miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 23 punkty. Liderem są Błękitni Raciąż z dorobkiem 30 punktów. Do zakończenia rundy jesiennej pozostały trzy kolejki.

Nadnarwianka Pułtusk – Narew Ostrołęka 0:1 [0:0]

Nadnarwianka - W. Stelmach, Ł. Wolf, K. Jagielski II, A. Miłoszewski, K. Wanielista, J. Zalewski, B. Salamon (83' P. Cywiński), A. Kembłowski, E. Dżawakian, P. Bartczak, R. Sosnowski (73' K. Orłowski)

Narew - K. Myśliński, P. Kubat, D. Wargulewski, M. Sowa, W. Khomyn, P. Prusinowski, P. Gawrych, E. Chorążewicz, M. Młynarski, A. Mleczek, M. Gałązka. Zagrali również C. Stachowicz oraz P. Kruk.