IV liga: Narew lepsza od Wisły II Płock

Piłka nożna 06 czerwca 2013 Komentarzy

We wczorajszym meczu IV ligi mazowieckiej obserwowaliśmy sporo emocji pozasportowych, o których wspominaliśmy we wcześniejszym artykule. Warto jednak zająć się sportową stroną tego spotkania - Narew pokonała Wisłę II Płock 2:1.

Wynik został ustalony praktycznie już w pierwszej połowie. W jedenastej minucie sytuację sam na sam wykorzystał Piotr Kubat a na dziesięć minut przed przerwą drugiego gola dorzucił Dominik Dzwonkowski. Goście odpowiedzieli trafieniem honorowym w 55. minucie.

Gdyby piłkarze Narwi byli bardziej skuteczni to na pewno wygraliby ten mecz wyżej. Przewaga była po ich stronie i zwycięstwo jest wynikiem jak najbardziej zasłużonym.

Narew Ostrołęka - Wisła II Płock 2:1 (2:0)