IV liga: Narew pewnie pokonała Ostrovię!

Piłka nożna 28 września 2013 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Ostrovię Ostrów Mazowiecki w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Marcina Romana wynik meczu ustalili już w pierwszej połowie po bramkach Tomasza Niedźwieckiego i Mateusza Pełtaka.

Pierwszy gol padł już w dziewiątej minucie meczu, gdy do siatki rywala trafił Tomasz Niedźwiecki. Trzy minuty później na 2:0 podwyższył Pełtak i Narew grała już spokojnie. Do końca meczu więcej bramek nie padło, niebiesko-czerwoni zapisali na swoim koncie cenne trzy punkty.

Jedynym minusem meczu może być to, że żółtą kartkę otrzymał Piotr Strzeżysz, co oznacza, że kapitan Narwi nie zagra w następnym meczu swojej drużyny.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Narew Ostrołęka 0:2 (0:2)
9' Niedźwiecki, 12' Pełtak