IV liga: Narew pewnie wygrywa trzeci mecz z rzędu [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 23 sierpnia 2014 5 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Błękitnych Gąbin 3:0 w meczu trzeciej kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego imponują formą i po trzech meczach mają na swoim koncie komplet zdobytych punktów. Warto podkreślić, że na Witosa powrócił doping zorganizowanej grupy kibiców Narwi.

Pierwszy gol dla Narwi padł w 22. minucie. Jego autorem był Daniel Wargulewski. Już cztery minuty po jego bramce Narew musiała grać w osłabieniu. Czerwoną kartką ukarany został Mateusz Sowa. Goście grali więc w przewadze, lecz nie potrafili zagrozić bramce Krzysztofa Myślińskiego.

Kolejne bramki dla niebiesko-czerwonych padły w ostatnich minutach meczu. Dziewięć minut przed końcem spotkania doskonałe podanie Drężewskiego wykończył Marcin Gałązka, który pięknym "szczupakiem" skierował piłkę do siatki. W 85. minucie Narew zadała ostateczny cios, tym razem na listę strzelców wpisał się Drężewski.

Narew pewnie wygrała 3:0 i na ten moment jest wiceliderem tabeli IV ligi z dorobkiem dziewięciu punktów w trzech meczach. W kolejnym tygodniu ostrołęczan czekają dwa spotkania: w środę na wyjeździe z Wkrą Żuromin i w sobotę, 30 sierpnia o godzinie 14.00 z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

Narew Ostrołęka - Błękitni Gąbin 3:0 (1:0)
bramki dla Narwi: D. Wargulewski, M. Gałązka, D. Drężewski

NAREW: Myśliński - Skorupka, Cychol, Prusinowski, Stachowicz (32' Gawrych), Sowa, Strzeżysz (76' Gałązka), Majewski (86' Młynarski), Drężewski, Wargulewski, Kubat (67' Niedźwiecki).