IV liga: Narew przegrała z Przasnyszem [ZDJĘCIA, VIDEO]

Piłka nożna 04 maja 2013 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z MKS Przasnysz 0:1 w meczu 23. kolejki IV ligi mazowieckiej. Dla niebiesko-czerwonych był to już trzeci z rzędu mecz bez zwycięstwa. Jedyną bramkę dla gości strzelił Paweł Olszewski.

Bramka padła w ostatnich minutach pierwszej połowy spotkania. Olszewski uderzył precyzyjnie, Andrzej Łyziński próbował jeszcze ratować sytuację lecz piłka odbiła się od poprzeczki i spadła w okolice linii bramkowej. Sędziowie, ku niezadowoleniu ostrołęckich kibiców, uznali, że futbolówka przekroczyła linię bramkową i tym samym na listę strzelców wpisał się Olszewski. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. W pierwszej połowie Narew miała dwie sytuacje podbramkowe - jedna z nich do obejrzenia na naszym video, w drugiej piłkę wślizgiem do bramki próbował skierować Pietrasiak, lecz sztuka ta nie udała się napastnikowi Narwi.

W drugiej połowie MKS Przasnysz skutecznie bronił wyniku. Mecz zakończył się rezultatem 0:1.

Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:1 (0:1)