IV liga: Narew straciła zwycięstwo w końcówce [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 27 września 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka zremisowała z Koroną Szydłowo 3:3 w meczu jedenastej kolejki IV ligi mazowieckiej. Po raz kolejny na ławce rezerwowej zabrakło chorego trenera Dariusza Narolewskiego a między słupkami bramki Narwi stanął 16-letni Konrad Kotowski.

Niebiesko-czerwoni źle rozpoczęli mecz i już w drugiej minucie Korona prowadziła 1:0. Sześć minut później do wyrównania doprowadził Tomasz Niedźwiecki. Jeszcze przed przerwą Narew strzeliła dwie bramki - ich autorami byli Wojciech Skorupka i Adrian Mleczek. Do przerwy Narew prowadziła 3:1 i wydawało się, że mecz zakończy się wygraną gospodarzy.

Drugie czterdzieści pięć minut przebiegało jednak pod dyktando gości, którzy już w 47. minucie zdobyli gola kontaktowego. Na domiar złego czerwone kartki otrzymali Mateusz Sowa i Paweł Gawrych. Ostatnie dziesięć minut Narew broniła się w dziewiątkę i nie dowiozła korzystnego rezultatu do końca. W 90. minucie padł gol wyrównujący, który ustalił wynik meczu na 3:3.

Narew Ostrołęka - Korona Szydłowo 3:3 (3:1)