IV liga: Narew uległa Koronie Szydłowo

Piłka nożna 17 maja 2015 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Koroną Szydłowo 1:3 w meczu 28. kolejce IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Słowika zostali zaskoczeni przez niżej notowaną ekipę i wrócili do Ostrołęki bez punktów.

Gospodarze objęli prowadzenie w 38. minucie za sprawą Jarosława Bartnikowskiego. Tuż przed przerwą rzut karny dla Korony wykorzystał Piotr Karpiński i do przerwy Narwianie przegrywali już 0:2. Po zmianie stron sygnał do ataku dla niebiesko-czerwonych dał Adrian Mleczek, strzelając kontaktową bramkę. Ostateczny cios zadała jednak Korona, po raz drugi na listę strzelców wpisał się Bartnikowski, ustalając wynik meczu na 3:1. Narew walczyła ambitnie o zmianę rezultatu, ale goście - mimo że grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Dawida Kowalskiego - zdołali utrzymać prowadzenie.

Dla Narwi była to już szesnasta porażka w obecnym sezonie. Ostrołęczanie mają jeszcze na swoim koncie dziewięć zwycięstw i trzy remisy, zajmując trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem trzydziestu punktów. Kolejny mecz Narew rozegra już w najbliższą środę 20 maja o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Witosa. Rywalem ostrołęczan będzie przedostatnia w tabeli Skra Drobin.

Korona Szydłowo - Narew Ostrołęka 3:1 (2:0)