IV liga: Narew uległa Olimpii Warszawa

Piłka nożna 21 września 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Olimpią Warszawa 1:3 w meczu IV ligi mazowieckiej. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego znów kończyli mecz w dziesiątkę - swoją drugą czerwoną kartkę w tym sezonie obejrzał bramkarz Krzysztof Myśliński.

Prowadzenie w tym meczu objęli piłkarze Olimpii, lecz Narwianie wyrównali za sprawą Piotra Kubata. Nie cieszyli się jednak oni długo z remisu, gdyż chwilę później po rzucie karnym warszawscy piłkarze znów prowadzili i taki wynik utrzymali do przerwy.

Na kilka minut przed końcem meczu czerwoną kartkę (za dwie żółte) ujrzał bramkarz Krzysztof Myśliński. Narew wykorzystała już limit zmian, więc między słupkami stanął obrońca Robert Cychol. Gospodarze wykorzystali to, strzelając trzecią bramkę i ustalając wynik meczu na 3:1.

Olimpia Warszawa - Narew Ostrołęka 3:1 (2:1)