IV liga: Narew w formie. Komplet punktów po dwóch kolejkach

Piłka nożna 20 sierpnia 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Wisłę II Płock 2:1 w meczu drugiej kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego po dwóch kolejkach są wiceliderem z kompletem punktów na koncie.

Pierwsza połowa meczu Wisły z Narwią nie zwiastowała szczęśliwego zakończenia. Gospodarze już po dwóch minutach objęli prowadzenie, w dodatku rzut karny dla Narwi przestrzelony został przez Piotra Prusinowskiego. W drugiej części gry zawodnicy trenera Narolewskiego spisali się już dużo lepiej.

Po golach Tomasza Niedźwieckiego i Piotra Kubata Narew wygrała 2:1 i dopisała do swojego konta kolejne trzy punkty. Warto dodać, że w zespole niebiesko-czerwonych zabrakło kapitana Piotra Strzeżysza, który leczy kontuzję.

Wisła II Płock - Narew Ostrołęka 1:2 (1:0)
bramki dla Narwi: T. Niedźwiecki, P. Kubat