IV liga: Narew wyraźnie lepsza od outsidera

Piłka nożna 28 marca 2015 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Wkrę Żuromin 5:2 w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej. Trener Tomasz Słowik mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy dość pewnie pokonali najsłabszy zespół ligowej stawki.

Już w szóstej minucie strzelanie na korzyść Narwi rozpoczął Piotr Strzeżysz, wykorzystując rzut karny. Po ponad pół godzinie gry Narew prowadziła już różnicą trzech goli - w 34. minucie bramkę strzelił Marcin Gałązka, trzy minuty później do siatki gości trafił Bartosz Pędzich. Jeszcze przed przerwą rozmiary prowadzenia Narwi zmniejszył zawodnik gości Bartosz Narewski. W drugiej połowie inicjatywę nadal posiadali piłkarze z Ostrołęki - w 57. minucie gola na 4:1 strzelił Adrian Mleczek. W 78. minucie piątą bramkę dla niebiesko-czerwonych kibice świętowali za sprawą Piotra Kubata. Gości stać było jeszcze na jedną szarżę, która zakończyła się golem Bartłomieja Nowackiego z rzutu karnego.

Narew Ostrołęka po 21 kolejkach zajmuje 11. miejsce w tabeli IV ligi mazowieckiej z dorobkiem 30 punktów. Bilans Narwi to dziewięć zwycięstw, trzy remisy i dziewięć porażek. Kolejne spotkanie już za tydzień - w wyjazdowym meczu rywalem Narwi będzie Ostrovia Ostrów Mazowiecka.

Narew Ostrołęka – Wkra Żuromin 5:2 (3:1)