IV liga: Narwianie w formie, Przasnysz pokonany!

Piłka nożna 23 maja 2015 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała MKS Przasnysz 3:2 w meczu 30. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni trenera Tomasza Słowika rozegrali dobry mecz i są już coraz bliżej pewnego utrzymania się na obecnym poziomie ligowym.

Prowadzenie objęli jednak gospodarze, którzy w 26. minucie cieszyli się po strzale Pawła Olszewskiego. Kilka minut później przed dobrymi szansami stanęli Skorupka i Wargulewski, lecz obaj byli minimalnie niecelni. W 42. minucie Narew w końcu wyrównała - Marcin Gałązka dobijał strzał Cezarego Stachowicza, zrobił to skutecznie i było 1:1. Obaj zawodnicy jeszcze raz świetnie zagrali w 45. minucie, tym razem Stachowicz dorzucił piłkę w pole karne a tam czekał już Gałązka, zapisując drugie trafienie w tym meczu.

Po zmianie stron mecz zaczął układać się idealnie dla Narwi, gdyż Adrian Mleczek już trzy minuty po wznowieniu gry podwyższył prowadzenie na 3:1. Niestety, ten sam zawodnik chwilę później sfaulował gracza gospodarzy w polu karnym, a Krzysztofa Myślińskiego z jedenastu metrów pokonał Damian Grędziński. Wynik 3:2 zwiastował spore emocje, lecz gospodarze mieli spore trudności z wyrównaniem - tym bardziej, że od 68. minuty grali w dziesiątkę.

Oba zespoły miały jeszcze szanse na gola. Narwianie nie wykorzystali idealnej sytuacji, w której przestrzelił Stachowicz, zawodnicy MKS Przasnysz mieli natomiast świetną okazję na wyrównanie w końcówce meczu, lecz kapitalną interwencją popisał się Myśliński. Narew wygrała 3:2 i przywiozła z trudnego terenu cenne trzy oczka.

MKS Przasnysz - Narew Ostrołęka 2:3 (1:2)