IV liga: Osiem goli, Wisła lepsza od Narwi [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 14 marca 2015 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Wisłą II Płock 3:5 w meczu 19. kolejki IV ligi mazowieckiej. Kibice, którzy przybyli na to spotkanie, na pewno nie mogli narzekać na brak goli, lecz mogli być zaniepokojeni postawą zespołu z Ostrołęki, szczególnie w grze defensywnej.

Prowadzenie w sobotnim meczu objęli goście - już w 11. minucie Kamil Nowicki podał do Dawida Jablońskiego, a ten pokonał Krzysztofa Myślińskiego. W 25. minucie było już 2:0 do gości, tym razem na listę strzelców wpisał się Damian Szczepański. Narew zdołała odpowiedzieć dwie minuty później - rzut karny na bramkę zamienił niezawodny kapitan Piotr Strzeżysz. Niestety, jeszcze przed przerwą przyjezdni trafili po raz kolejny. Do siatki Narwi trafił ponownie Dawid Jabłoński.

Kolejne gole padły już po przerwie. Wynik na 2:3 zmniejszył Adrian Mleczek, który w 54. minucie pokonał golkipera przyjezdnych. Wydawało się, że Narew może doprowadzić do wyrównania, lecz pięć minut po bramce kontaktowej goście prowadzili już 4:2 po drugim golu Damiana Szczepańskiego. Emocji nie brakowało, więc już w 60. minucie Narew ponownie zyskała kontakt z rywalem, tym razem do siatki Wisły trafił Bartosz Pędzich.

Przez kolejne pół godziny Narwianie starali się o wyrównanie. Nie zdołali jednak tego dokonać, a Wisła wyprowadziła decydujący cios w 90. minucie. Za faul w polu karnym czerwoną kartką ukarany został bramkarz Krzysztof Myśliński. Jego miejsce na boisku zajął Kamil Rymek, lecz nie zdołał obronić strzału Patryka Szczepańskiego. Zawodnik ten ustalił wynik meczu na 5:3 dla Wisły.

Narew Ostrołęka - Wisła II Płock 3:5 (1:3)

Narew: Myśliński [CZK] - Skorupka [ŻK], Stachowicz, Cychol, Podgajny - Pędzich, Strzeżysz, Gałązka, Knap (70 Sowa, 90 Rymek) - Mleczek (85 Pałaszewski), Kubat.