IV liga: Osłabiona Narew wygrała z Mazurem

Piłka nożna 18 września 2013 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Mazura Gostynin 1:0 w meczu dziewiątej kolejki IV ligi mazowieckiej. Jedyną bramkę dla niebiesko-czerwonych strzelił Karol Górski. Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą otrzymał czerwoną kartkę.

Mecz dobrze rozpoczął się dla gości z Ostrołęki, którzy już w 13. minucie objęli prowadzenie po strzale Karola Górskiego z dwudziestu metrów. W 44. minucie strzelec bramki dla Narwi obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

W drugiej połowie Narew nadal przeważała i mimo osłabienia stwarzała kolejne sytuacje bramkowe. Po dwie stuprocentowe szanse zmarnowali Tomasz Niedźwiecki i Piotr Kubat a trafić do siatki gospodarzy mogli także Kacper Krawul i Mateusz Pełtak. Ostatecznie Narew skromnie wygrała 1:0 i przesunęła się na szóste miejsce w tabeli.

Mazur Gostynin - Narew Ostrołęka 0:1 (0:1)
13' Górski

Narew (skład wyjściowy): Łyziński – Skorupka, Pełtak, J.Zalewski, D.Dzwonkowski – Krawul, Sowa, Górski, Strzeżysz, Pietrasiak – Niedźwiecki.