IV liga: Pechowa porażka Narwi przy Witosa

Piłka nożna 11 kwietnia 2015 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Huraganem Wołomin 0:1 w meczu 23. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Słowika mieli swoje szanse na zdobycie bramki, lecz zabrakło skuteczności. Goście w samej końcówce zapewnili sobie trzy punkty.

Początek meczu należał do Narwi, stworzyła ona sobie groźną sytuację, po której piłka trafiła w słupek bramki Huraganu. Goście odpowiedzieli groźną akcją, lecz Kamil Rymek nie dał się pokonać w sytuacji sam na sam. Narwianie domagali się rzutu karnego po zagraniu ręką w polu karnym, którego miał dopuścić się zawodnik gości, lecz sędzia nie podyktował jedenastki. Pierwsza połowa zakończyła się więc bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie emocji było jak na lekarstwo. Decydujące momenty miały miejsce w 83. minucie, kiedy to dość szczęśliwą bramkę strzelił zawodnik Huraganu Michał Kopeć. Gol ten zadecydował o zwycięstwie wołomińskiej drużyny na ostrołęckim stadionie. Mimo porażki, Narew po 23 kolejkach zajmuje wciąż 11. miejsce w tabeli.

Narew Ostrołęka - Huragan Wołomin 0:1 (0:0)

Narew: Rymek – Gawrych, Pełtak, Cychol, Skorupka – Mleczek, Gałązka, Pędzich (63. Chromik), Wargulewski (69. Stachowicz), Strzeżysz – Kubat.