IV liga: Pierwsza porażka SPS Volley Ostrołęka

Siatkówka 25 stycznia 2015 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka przegrali z iProArt Stare Babice 2:3 w wyjazdowym meczu IV ligi mazowieckiej. Dla podopiecznych Karola Zubrzyckiego była to pierwsza porażka w jedenastym meczu obecnego sezonu. Volley nadal jest zdecydowanym liderem tabeli.

Po dwóch setach nic nie zapowiadało pierwszej porażki ostrołęckiej ekipy. Siatkarze Volleya pewnie zwyciężali do 15 i 20, zmierzając po kolejne ligowe zwycięstwo. Niestety, w szeregi ostrołęczan wkradło się rozluźnienie, które gospodarze wykorzystali w stu procentach.

Drużyna ze Starych Babic wygrała trzecią i czwartą partię - kolejno do 21 i 22. W tie-breaku ostrołęczanie również nie byli w stanie powstrzymać będących na fali gospodarzy. iProArt Stare Babice wygrał decydujący set 15:8 i cały mecz 3:2.

Porażka po tie-breaku nie zepsuła jednak nastroju w drużynie Volleya. Już teraz wiadomo bowiem, że ostrołęczanie zajmą pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej w swojej grupie. Drugi w tabeli zespół ze Starych Babic ma do Volleya aż dziesięć punktów straty.

iProArt Stare Babice – SPS Volley Ostrołęka 3:2 (15:25, 20:25, 25:21, 25:22, 15:8)