IV liga: Piotr Strzeżysz dał zwycięstwo ostrołęckiej Narwi [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 03 maja 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Mazura Gostynin 2:0 w meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej. Bohaterem niebiesko-czerwonych był Piotr Strzeżysz, który zdobył obie bramki w sobotnim meczu.

Piotr Strzeżysz

Pierwszego gola kapitan Narwi strzelił już w szóstej minucie meczu, kapitalnym strzałem pokonując bramkarza przyjezdnych. Do przerwy niebiesko-czerwoni prowadzili 1:0, w drugiej części gry udało im się powiększyć rozmiary zwycięstwa. Wcześniej jednak świetną sytuację zmarnował Piotr Kubat, który minął bramkarza, lecz trafił w poprzeczkę. W 88. minucie mecz był już rozstrzygnięty - rzut karny wykorzystał Strzeżysz, ustalając wynik meczu na 2:0.

Warto dodać, że w drużynie Narwi zadebiutował Volodymyr Khomyn, 22-letni napastnik z Ukrainy - dołączył on ostatnio do zespołu z Ostrołęki. W swoim piłkarskim CV ma między innymi epizod w drugiej lidze ukraińskiej. W sobotę pojawił się na końcowe minuty meczu, lecz kilkukrotnie pokazał, że drzemią w nim nieprzeciętne możliwości.

Narew Ostrołęka - Mazur Gostynin 2:0 (1:0)
bramki dla Narwi: P. Strzeżysz 2