IV liga: Porażka Narwi na zakończenie sezonu

Piłka nożna 21 czerwca 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z KS Łomianki 1:3 w wyjazdowym meczu 34. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego utrzymali się w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej.

Narwianie szansę na bramkę mieli już po dziesięciu minutach gry - Cezary Stachowicz oddał celny strzał, lecz na posterunku był bramkarz gospodarzy. Zespół z Łomianek objął prowadzenie tuż przed przerwą, świetnie broniący do tej pory Kamil Rymek musiał skapitulować po raz pierwszy.

Druga bramka dla gospodarzy padła w 60. minucie. Młody bramkarz Narwi tym razem wyjmował piłkę z siatki po rzucie wolnym, wykonywanym z dwudziestu metrów. Trzy minuty po stracie bramki niebiesko-czerwoni wywalczyli rzut karny. Na gola zamienił go Piotr Strzeżysz, przywracając wiarę w zwycięstwo ostrołęckiej drużyny. Niestety, na kwadrans przed końcem meczu Narew straciła trzeciego gola i KS Łomianki mógł cieszyć się ze zwycięstwa 3:1.

Porażka nie oznacza jednak spadku niebiesko-czerwonych do ligi okręgowej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego zostają w IV lidze, gdyż rywalizujący z nimi bezpośrednio Błękitni Gąbin przegrali swój mecz z imienniczką z Raciąża. Narew będzie więc jedyną ostrołęcką drużyną na piątym poziomie rozgrywek w kraju w sezonie 2014/15.

KS Łomianki - Narew Ostrołęka 3:1 (1:0)
bramka dla Narwi: P. Strzeżysz