IV liga: Powrót Szaramy na remis, bez bramek przy Witosa

Piłka nożna 26 października 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka zremisowała z Mławianką Mława 0:0 w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej. W roli trenera ostrołęckiego zespołu debiutował Marian Szarama, który na tym stanowisku zastąpił Dariusza Narolewskiego.

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła kibicom zbyt wielu emocji. Zawodnicy obu drużyn skupiali się na jak najdokładniejszym operowaniu piłką, nie przywiązując wagi do akcji ofensywnych. Zmieniło się to dopiero po zmianie stron - wtedy do ataku ruszyli przyjezdni, którzy do 80. minuty mieli optyczną przewagę. Ostatnie dziesięć minut należało do Narwi, która również starała się zdobyć zwycięskiego gola. Sztuka ta nie udała się jednak żadnej z drużyn i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 0:0.

Po piętnastu kolejkach Narew Ostrołęka zajmuje ósme miejsce w tabeli IV ligi mazowieckiej z dorobkiem 24 punktów. Liderem jest MKS Przasnysz, który zgromadził dziewięć punktów więcej. Kolejne spotkanie Narew rozegra już 8 listopada o godzinie 14.00 - rywalem na stadionie przy ul. Witosa będzie Bug Wyszków.

Narew Ostrołęka – Mławianka Mława 0:0

Narew Ostrołęka: Myśliński – Skorupka, Prusinowski, Cychol, Chorążewicz, Stachowicz (90. Jóźwiak), Strzeżysz,  Gałązka, Chromik, Mleczek, Chomyn (73. Sowa).