IV liga: Przerwana passa Narwi Ostrołęka

Piłka nożna 07 września 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Huraganem Wołomin 0:3 w wyjazdowym meczu 6. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego kończyli mecz w dziesiątkę

Czerwoną kartkę (za drugą żółtą) w 35. minucie spotkania otrzymał kapitan Narwi Piotr Strzeżysz. Ostrołęczanie zdołali jednak utrzymać bezbramkowy remis do przerwy. W drugiej połowie Huragan ruszył jednak do ataku i osiągnął zdecydowaną przewagę. Ostatecznie gospodarze wygrali różnicą trzech bramek, dwie z nich strzelając w ostatnich minutach spotkania.

Po sobotniej porażce Narew straciła fotel lidera IV ligi. Prowadzenie w tabeli objął zespół Błękitnych Raciąż, który pokonał Mazovię Mińsk Mazowiecki 3:2.

Huragan Wołomin - Narew Ostrołęka 3:0 (0:0)