IV liga: SPS Volley walczy o awans - Olimpijczyk Mszczonów pokonany!

Siatkówka 12 marca 2013 Komentarzy

W niedzielny wieczór w sali ZSZ nr 1 w Ostrołęce odbył się kolejny mecz siatkarzy SPS Volley Ostrołeka, walczących o awans do III ligi. Podopieczni Edwarda Góreckiego wygrali z Olimpijczykiem Mszczonów, nie tracąc nawet seta.

Już w pierwszym secie ostrołęczanie pokazali grę na wysokim poziomie. Efektem tego było wygranie partii do 16. Druga odsłona była bardziej wyrównana i dopiero w końcówce rozstrzygnęły się jej losy. Po raz kolejny dało o sobie znać doświadczenie ostrołęczan, którzy wygrali 25:23 i do zwycięstwa w całym spotkaniu brakowało już tylko jednego seta.

Parę minut później wszystko było już jasne - siatkarze z Ostrołęki dobrze rozpoczęli trzeciego seta i z każdą chwilą przewaga naszej drużyny nad zawodnikami z Mszczonowa rosła. Goście zostali zdeklasowani w stosunku 25:12, cały mecz padł łupem Ostrołęki wynikiem 3:0.

Kolejny mecz w walce o awans do III ligi niebiesko-żółci zagrają w sobotę, 16 marca, o godzinie 18.00 w sali ZSZ nr 1 w Ostrołęce przy ul. 11 listopada 20.

SPS Volley Ostrołęka - Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:0 (25:16, 25:23, 25:12)