IV liga: Trzecia wygrana z rzędu! Narew lepsza od Przasnysza (zdjęcia)

Piłka nożna 01 września 2021 6 Komentarzy

Narew Ostrołęka wygrała z MKS Przasnysz 4:2 w meczu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej. Dla zawodników trenera Andrzeja Sieradzkiego było to trzecie zwycięstwo z rzędu, pozwalające na kolejny awans w ligowej tabeli.

Narew objęła prowadzenie w 15. minucie meczu. Podanie z prawego skrzydła bardzo dobrze wykończył snajper niebiesko-czerwonych Przemysław Olesiński. Dziesięć minut później goście wymienili serię podań w środkowej strefie boiska, a akcję wykończyli strzałem pod poprzeczkę. Było 1:1.

Odpowiedź była błyskawiczna: kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Marcin Kraska - w 28. minucie to Narwianie znów byli na prowadzeniu, a gol Kraski to prawdziwa ozdoba tego starcia. Jeszcze przed przerwą, w 41. minucie, bramkę na 3:1 po stałym fragmencie gry strzelił Olesiński.

Ale to nie był ostatni gol w pierwszej połoowie. Pod koniec pierwszej części MKS zdobył się na dobrą akcję, wykończoną celnym strzałem. Do przerwy 3:2 i ciekawe widowisko przy Witosa.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka, ale jaka! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Mateusz Nakielski uderza z pierwszej piłki, z woleja, a mocne uderzenie trafia wprost do bramki MKS. Tak właśnie ustalony został wynik środowego spotkania. Narew wygrała 4:2 i awansowała na siódme miejsce w tabeli.

Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 4:2 (3:2)

Bramki: Olesiński 15, 41, Kraska 28 (w), Nakielski 69 – Dzbeński 26 (s), Witkowski 43

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Ziemak, Maciuszko, Niedźwiecki, Dzbeński (46. Ochrimenko) – Jastrzębski (81. K. Drężek), Strzeżysz (62. Dąbrowski), Małkiewicz, Kraska (90. Kubeł), Gałązka (88. Staszczuk) – Olesiński (67. Nakielski).