IV liga. Trzy punkty Korony w Ożarowie Mazowieckim

Piłka nożna 10 kwietnia 2018 5 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki 2:0 w zaległym meczu 16. kolejki IV ligi mazowieckiej gr. północnej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego wrócili na drugie miejsce w tabeli.

W pierwszej połowie nie obejrzeliśmy bramek, ale już w 54. minucie Przemysław Olesiński wyprowadził ostrołęcką Koronę na prowadzenie. W 89. minucie wynik na 2:0 dla Korony ustalił Piotr Strzeżysz. Było to jedenaste zwycięstwo żółto-niebieskich w tym sezonie. Zajmują oni 2. miejsce w tabeli IV ligi i mają tyle samo punktów co lider z Siedlec, ale za to jeden mecz mniej.

Skład Korony: Łyziński - Dzbeński, D. Jastrzębski, Malinowski, Skorupka - Staszczuk (60. Laska), Kraska, Strzeżysz, Drężewski (75. Gąska), K. Jastrzębski - Olesiński

W najbliższą sobotę 14 kwietnia o godz. 16.00 Korona zagra na wyjeździe z Mazurem Gostynin w meczu 20. kolejki.