IV liga: Wicelider pokonał Narew w Łomiankach

Piłka nożna 18 kwietnia 2015 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z KS Łomianki 1:4 w wyjazdowym meczu 24. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Słowika popełnili zbyt wiele indywidualnych błędów, by myśleć o wygranej z wiceliderem tabeli. Porażka kosztowała Narew spadek na dwunaste miejsce.

Na prowadzenie w sobotnim meczu wyszli zawodnicy gospodarzy, miało to miejsce w 11. minucie. Siedem minut później Narwianie odpowiedzieli za sprawą gola Marcina Gałązki, który trafił do siatki Łomianek po doskonałym podaniu Pawła Gawrycha. Niestety, jeszcze przed przerwą zawodnicy KS Łomianki wyszli na prowadzenie.

W drugiej odsłonie gra była wyrównana, lecz w 62. minucie koszmarny błąd popełnił jeden z obrońców Narwi. Podał on wprost pod nogi napastnika gospodarzy, któremu pozostało już tylko pokonać Kamila Rymka. Wynik meczu ustalony został w samej końcówce - wicelider z podwarszawskich Łomianek okazał się zbyt silny dla ostrołęczan i wygrał 4:1. Na uwagę zasługuje fakt debiutu w niebiesko-czerwonych barwach dwóch młodych zawodników - Adama Ziemaka i Daniela Kopcia.

KS Łomianki - Narew Ostrołęka 4:1 (2:1)

NAREW: Rymek – Gawrych, Pełtak, Cychol (80. Kopeć), Skorupka – Wargulewski, Gałązka, Mleczek, Chromik (55. Pędzich) – Strzeżysz, Stachowicz (80. A.Ziemak).